My Lovely Cartoon Princess

Android için Beceri Oyunu
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 11 MB
  • Version 1.0
  • Dil İngilizce
  • Firma olgazyra
My Lovely Cartoon Princess oyununu Android işletim sistemine sahip olan tüm tablet ve mobil cihazlarınıza tamamen ücretsiz olarak ve çok kolay bir şekilde, sadece indir butonuna basarak çok severek oynayacağınız eğlencesine doyum olmayan mükemmel bir oyun

My Lovely Cartoon Princess oyununu Android işletim sistemine sahip olan tüm tablet ve mobil cihazlarınıza tamamen ücretsiz olarak ve çok kolay bir şekilde, sadece indir butonuna basarak çok severek oynayacağınız eğlencesine doyum olmayan mükemmel bir oyuna sahip olabilirsiniz.

My Lovely Cartoon Princess oyununda ekranınıza genç kız olmasına rağmen hala daha çocuk ruhuna sahip olan ve bu tarz giyinmekten hoşlanan güzel kıza tam tarzı olan kıyafetler giydirecek ve onu şirin aksesuarlar ile süsleyeceksiniz. Bu oyunu çok severek oynayacak ve eğlencesine doyamayacaksınız.

Onun için özel olarak hazırlanmış menüde bulunan birbirinden şirin kıyafet modellerinin arasından en çok beğendiklerinizi seçip ona giydireceksiniz. Sonra da bu kıyafete en çok uyum sağlayacak olan bir ayakkabı modeli seçip uyumlu bir kombinasyon oluşturacaksınız. Sonra da onu menüde bulunan birbirinden sevimli tam da onun tarzı olan aksesuarlar ile süsleyerek onun dünyanın en çılgın ve en şirin giyinen kızı olmasını sağlayacaksınız.

Daha Fazla Göster
My Lovely Cartoon Princess indir